Hammond Manufacturing
제품 번호:
1458C4
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOX STEEL BLACK 6"L X 6"W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$45.8755
$45.8755
5
$43.0046
$215.023
10
$40.1375
$401.375
25
$39.4212
$985.53
50
$38.70433
$1935.2165
100
$38.13091
$3813.091
250
$37.270818
$9317.7045
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Area (L x W) | 36.0in² (232cm²) |
| Color | Black |
| Material | Metal, Steel |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 6.000" L x 6.000" W (152.40mm x 152.40mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 2 lbs (907.2 g) |
| Ratings | - |
| Thickness | 18 Gauge |
| Design | Split Sides and End Panel(s) |
| Series | 1458 |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Container Type | Box |
| Features | Separate Panel or Cover Thickness |
| Height | 4.000" (101.60mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1458 |