Cinch Connectivity Solutions Johnson
제품 번호:
146-0701-201
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN QMA JACK STR 50 OHM PCB
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.4245
$5.4245
10
$4.9229
$49.229
25
$4.66222
$116.5555
50
$4.55373
$227.6865
100
$4.33694
$433.694
250
$3.794832
$948.708
500
$3.686399
$1843.1995
1000
$3.144282
$3144.282
2500
$2.927434
$7318.585
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 335 V |
| Mating Cycles | 500 |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Jack, Female Socket |
| Mfr | Cinch Connectivity Solutions Johnson |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | - |
| Fastening Type | Snap-On |
| Mounting Type | Through Hole |
| Mounting Feature | - |
| Series | kwiQMAte™ |
| Cable Group | - |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | QMA |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Solder |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Frequency - Max | 12.4 GHz |
| Base Product Number | 146-0701 |