Molex
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.565
$2.565
10
$2.3047
$23.047
25
$2.17892
$54.473
100
$1.88822
$188.822
250
$1.791434
$447.8585
500
$1.607438
$803.719
1000
$1.355669
$1355.669
2500
$1.287886
$3219.715
5000
$1.239465
$6197.325
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Frequency Range | 2.4GHz ~ 2.483GHz, 5.15GHz ~ 5.85GHz |
| Applications | WLAN, Zigbee™ |
| Number of Bands | 2 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | U.FL (UMCC), IPEX MHF1 |
| Mounting Type | Adhesive |
| Height (Max) | 0.004" (0.10mm) |
| Product Status | Active |
| RF Family/Standard | 802.15.4, WiFi |
| VSWR | - |
| Antenna Type | Flat Patch |
| Series | 146153 |
| Frequency (Center/Band) | 2.4GHz, 5GHz |
| Power - Max | 2 W |
| Mfr | Molex |
| Features | Cable - 150mm |
| Return Loss | -10dB |
| Package | Bulk |
| Gain | 2.8dBi, 4.2dBi |
| Base Product Number | 146153 |
| Frequency Group | UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz) |