NMB Technologies Corporation
제품 번호:
15050VE-24R-GT-00
패키지:
-
배치:
-
설명:
FAN AXIAL 172.7X50.8MM 24VDC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$73.663
$73.663
10
$66.65105
$666.5105
25
$62.26566
$1556.6415
50
$61.38881
$3069.4405
100
$56.565375
$5656.5375
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Air Flow | 346.1 CFM (9.69m³/min) |
| Noise | 68.0dB(A) |
| Ingress Protection | IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Current Rating (Amps) | 1.80A |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 24VDC |
| Voltage Range | 18 ~ 27.6VDC |
| Product Status | Active |
| RPM | 4600 RPM |
| Mfr | NMB Technologies Corporation |
| Material - Frame | Aluminum |
| Features | Auto Restart, Speed Sensor (Tach) |
| Width | 50.80mm |
| Operating Temperature | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Static Pressure | 1.250 in H2O (312.0 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | CE, cULus, VDE |
| Termination | 3 Wire Leads |
| Size / Dimension | Rectangular/Rounded - 172.7mm L x 150mm H |
| Weight | - |
| Lifetime @ Temp. | 100000 Hrs @ 25°C |
| Material - Blade | Plastic |
| Series | 15050VE |
| Power (Watts) | 43.2 W |
| Package | Bulk |