HellermannTyton
제품 번호:
151-00669
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL CLIP C-TYPE GRAY ADHESIVE
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Color | Gray |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyvinyl Chloride (PVC) |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Mounting Type | Adhesive |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | - |
| Series | WAC |
| Screw Size | - |
| Type | Clip, C-Type |
| Panel Thickness | - |
| Length | 1.500" (38.10mm) |
| Mfr | HellermannTyton |
| Features | Flame Retardant |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Height | 0.880" ~ 1.190" (22.35mm ~ 30.23mm) |
| Package | Bag |
| Width | 1.250" (31.75mm) |
| Adhesive | - |
| Material Thickness | - |
| Opening Size | 0.750" ~ 1.000" (19.05mm ~ 25.40mm) |
| Base Product Number | 151-00 |