HellermannTyton
제품 번호:
151-01238
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL CLIP BUNDLING NAT FIR TREE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.456
$0.456
10
$0.39235
$3.9235
25
$0.34542
$8.6355
50
$0.3173
$15.865
100
$0.304855
$30.4855
250
$0.273714
$68.4285
500
$0.261288
$130.644
1000
$0.21773
$217.73
2500
$0.199072
$497.68
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Color | Natural |
| Panel Hole Size | 0.240" x 0.510" (6.10mm x 12.95mm), Oval |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | - |
| Mounting Type | Fir Tree, Cupped |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Standoff |
| Series | - |
| Screw Size | - |
| Type | Clip, Bundling |
| Panel Thickness | 0.024" ~ 0.266" (0.60mm ~ 6.75mm) |
| Length | 1.969" (50.00mm) |
| Mfr | HellermannTyton |
| Features | Heat Stabilized, Impact Resistant, UV Resistant |
| Bundle Center to Mounting Center | 1.260" (32.00mm) |
| Height | 0.280" (7.11mm) |
| Package | Bulk |
| Width | - |
| Adhesive | - |
| Material Thickness | - |
| Opening Size | - |
| Base Product Number | 151-01 |