HellermannTyton
제품 번호:
151-02018
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL CLAMP P-TYPE BLACK FASTENER
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.757
$5.757
10
$5.20885
$52.0885
25
$4.92062
$123.0155
50
$4.80054
$240.027
100
$4.56057
$456.057
250
$4.080516
$1020.129
500
$3.840508
$1920.254
1000
$3.360435
$3360.435
2500
$3.192418
$7981.045
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Color | Black |
| Panel Hole Size | 0.405" (10.29mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6; Steel |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Mounting Type | Fastener |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | 180°, Ratchet, Ribbed |
| Series | - |
| Screw Size | M10 |
| Type | Clamp, P-Type |
| Panel Thickness | - |
| Length | 6.555" (166.50mm) |
| Mfr | HellermannTyton |
| Features | Heat Stabilized, Impact Resistant, UV Resistant |
| Bundle Center to Mounting Center | 4.760" (120.90mm) |
| Height | - |
| Package | Bulk |
| Width | 1.374" (34.90mm) |
| Adhesive | - |
| Material Thickness | - |
| Opening Size | 1.417" ~ 2.008" (36.00mm ~ 51.00mm) |
| Base Product Number | 151-02 |