HellermannTyton
제품 번호:
151-02875
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RCBHANGER-PA66HIRHSUV/ZN-ML BK
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Color | Black |
| Panel Hole Size | 0.220" (5.59mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Mounting Type | Fastener |
| Product Status | Obsolete |
| Type Attributes | 180°, Ratchet, Ribbed |
| Screw Size | - |
| Series | RCB |
| Type | Clamp, P-Type |
| Panel Thickness | - |
| Length | 4.540" (115.32mm) |
| Mfr | HellermannTyton |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Height | - |
| Package | Bulk |
| Material Thickness | - |
| Width | 1.370" (34.80mm) |
| Adhesive | - |
| Opening Size | 0.500" ~ 0.770" (12.70mm ~ 19.56mm) |
| Base Product Number | 151-02 |