Beyond LED Technology
제품 번호:
151144
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
데이터 시트:
-
설명:
ZOHO LED FLOOD LIGHT 30 WATT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$61.7405
$61.7405
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 45°C |
| Lens Type | Flat |
| Rated Life | - |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Termination Style | Cable Leads |
| Housing Material | Aluminum (Al) |
| Profile (W x H) | 7.12" x 1.92" (180.8mm x 48.8mm) |
| Approval Agency | cUL, DLC, UL |
| Product Status | Obsolete |
| Weight | - |
| Series | Zoho |
| Power - Rated | 30.0W |
| Length | - |
| Voltage - Supply | 100 ~ 277VAC |
| Illumination Color | Black |
| Mfr | Beyond LED Technology |
| Features | - |
| Package | Box |
| Luminous Flux | 3432lm |