Curtis Industries
제품 번호:
1512-Y
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN BARRIER STRP 12CIRC 0.375"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$9.6615
$9.6615
10
$8.27925
$82.7925
25
$7.90096
$197.524
50
$7.10239
$355.1195
100
$6.724195
$672.4195
250
$6.093794
$1523.4485
500
$5.673514
$2836.757
1000
$5.358323
$5358.323
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 110°C |
| Number of Rows | 2 |
| Barrier Type | 2 Wall (Dual) |
| Voltage Rating | - |
| Top Termination | Screws |
| Color | - |
| Current Rating (Amps) | 20A |
| Terminal Screw Material | Steel |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Mounting Type | Chassis, Panel; Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 10-22 AWG |
| Bottom Termination | PC Pin |
| Series | 1500 |
| Terminal Screw Finish | - |
| Pitch | 0.375" (9.53mm) |
| Mfr | Curtis Industries |
| Features | Flange |
| Material - Insulation | Polyphenylene Oxide (PPO) |
| Number of Circuits | 12 |
| Terminal Block Type | Barrier Block |
| Package | Bulk |
| Number of Wire Entries | 24 |
| Base Product Number | 1512 |