Keystone Electronics
제품 번호:
1514-2
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
TERM TURRET SINGLE L=7.14MM TIN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.513
$0.513
25
$0.42978
$10.7445
100
$0.37354
$37.354
250
$0.346788
$86.697
500
$0.318364
$159.182
1000
$0.262646
$262.646
2500
$0.238773
$596.9325
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation | Non-Insulated |
| Staking Side OD | 0.090" (2.29mm) |
| Number of Turrets | Double |
| Terminal Type | Single End |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Tin |
| Length - Below Flange | 0.105" (2.67mm) |
| Termination | Staking Flare |
| Diameter - Turret Head | 0.109" (2.77mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Staking Side ID | - |
| Series | - |
| Length - Overall | 0.386" (9.80mm) |
| Mounting Hole Diameter | 0.094" (2.39mm) |
| Flange Diameter | 0.156" (3.96mm) |
| Insulation Color | - |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Material - Insulation | - |
| Package | Bulk |
| Board Thickness | 0.062" (1.57mm) |
| Length - Above Board | 0.281" (7.14mm) |