Littelfuse Inc.
제품 번호:
153.7000.6201
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FUSE AUTO 200A 32VDC AUTO LINK
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Melting I²t | 126000 |
| Response Time | - |
| DC Cold Resistance | 0.00024 Ohms |
| Color | Purple |
| Approval Agency | cURus |
| Current Rating (Amps) | 200 A |
| Fuse Type | Automotive |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 1.5kA |
| Mounting Type | Bolt Mount |
| Product Status | Active |
| Series | 153 |
| Voltage Rating - DC | 32 V |
| Package / Case | Auto Link |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Package | Bulk |