Phoenix Contact
제품 번호:
1543236
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN PLUG MALE 8POS GOLD IDC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$54.8055
$54.8055
10
$50.42125
$504.2125
50
$46.58477
$2329.2385
100
$44.39236
$4439.236
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Cable Opening | 0.157" ~ 0.315" (4.00mm ~ 8.00mm) |
| Backshell Material, Plating | Zinc Die Cast, Nickel |
| Insert Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Voltage Rating | 30VAC/DC |
| Shell Size, MIL | - |
| Current Rating (Amps) | 2A |
| Contact Finish Thickness - Mating | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | Nickel |
| Shell Size - Insert | M12-8 |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Contact Material | Copper Tin |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Features | Backshell |
| Contact Finish - Mating | Gold |
| Primary Material | Metal |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | - |
| Number of Positions | 8 |
| Color | Silver |
| Termination | IDC |
| Shielding | Shielded |
| Orientation | A |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Mounting Feature | - |
| Series | SACC |
| Shell Material | Zinc Die Cast |
| Package | Bulk |