TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
1546657-4
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.25"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.6125
$2.6125
10
$2.3313
$23.313
25
$2.31914
$57.9785
50
$2.29558
$114.779
100
$2.106245
$210.6245
250
$2.094446
$523.6115
500
$1.905111
$952.5555
1000
$1.703939
$1703.939
5000
$1.502786
$7513.93
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 1 |
| Barrier Type | 2 Wall (Dual) |
| Voltage Rating | 300V |
| Top Termination | Screws with Captive Plate |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 10A |
| Terminal Screw Material | Steel |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 16-30 AWG |
| Bottom Termination | PC Pin |
| Series | Buchanan |
| Terminal Screw Finish | Nickel |
| Pitch | 0.250" (6.35mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Number of Circuits | 4 |
| Terminal Block Type | Barrier Block |
| Package | Bulk |
| Number of Wire Entries | 4 |
| Base Product Number | 1546657 |