HellermannTyton
제품 번호:
155-01600
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL CLIP BUNDLING BLACK ARROW
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Color | Black |
| Panel Hole Size | 0.255" ~ 0.268" (6.50mm ~ 6.80mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Mounting Type | Arrowhead, Cupped |
| Product Status | Obsolete |
| Type Attributes | Standoff |
| Series | - |
| Screw Size | - |
| Type | Clip, Bundling |
| Panel Thickness | 0.016" ~ 0.063" (0.40mm ~ 1.60mm) |
| Length | 1.575" (40.00mm) |
| Mfr | HellermannTyton |
| Features | Impact Resistant |
| Bundle Center to Mounting Center | 0.984" (25.00mm) |
| Height | - |
| Package | Bag |
| Width | - |
| Adhesive | - |
| Material Thickness | - |
| Opening Size | - |
| Base Product Number | 155-01 |