HellermannTyton
제품 번호:
155-36002
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONNECTOR CLIP; HOLE DIA. 6.5-7.
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.437
$0.437
10
$0.3819
$3.819
25
$0.34884
$8.721
50
$0.32832
$16.416
100
$0.314735
$31.4735
250
$0.287318
$71.8295
500
$0.273657
$136.8285
1000
$0.225758
$225.758
2500
$0.205238
$513.095
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Color | Black |
| Panel Hole Size | 0.260" ~ 0.280" (6.60mm ~ 7.11mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Mounting Type | Fir Tree |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Turnstop |
| Series | - |
| Screw Size | - |
| Type | Clip, Connector |
| Panel Thickness | 0.020" ~ 0.120" (0.51mm ~ 3.05mm) |
| Length | 1.320" (33.53mm) |
| Mfr | HellermannTyton |
| Features | Heat Stabilized, Impact Resistant |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Height | 0.600" (15.24mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 0.400" (10.16mm) |
| Adhesive | - |
| Material Thickness | - |
| Opening Size | - |
| Base Product Number | 155-36 |