Hammond Manufacturing
제품 번호:
1550WHBK
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOX ALUM BLACK 8.740"L X 5.748"W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$36.3185
$36.3185
5
$34.1848
$170.924
10
$32.04825
$320.4825
25
$29.9117
$747.7925
50
$29.37761
$1468.8805
100
$28.843425
$2884.3425
250
$28.416096
$7104.024
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Area (L x W) | 50.2in² (324cm²) |
| Color | Black |
| Material | Metal, Aluminum |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 8.740" L x 5.748" W (222.00mm x 146.00mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Ratings | IP66 |
| Thickness | 0.079" (2.01mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | 1550W |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Container Type | Box |
| Features | Watertight |
| Height | 4.138" (105.11mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1550 |