Hammond Manufacturing
제품 번호:
1554CGY
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOX ABS GRAY 4.724"L X 2.559"W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$11.153
$11.153
5
$10.5374
$52.687
10
$9.91705
$99.1705
25
$9.29746
$232.4365
50
$8.67768
$433.884
100
$8.522735
$852.2735
250
$8.36779
$2091.9475
500
$8.243834
$4121.917
1000
$8.057881
$8057.881
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Area (L x W) | 12.1in² (78cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Plastic, ABS |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Size / Dimension | 4.724" L x 2.559" W (120.00mm x 65.00mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Ratings | IP66, NEMA 4,4X,12,13 |
| Thickness | 0.118" (3.00mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | 1554 |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Container Type | Box |
| Features | Card Guides, PCB Supports, Watertight |
| Height | 1.575" (40.00mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1554 |