Hammond Manufacturing
제품 번호:
1554U2GY
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOX PLAS GRAY 7.874"L X 4.724"W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$31.4355
$31.4355
5
$29.583
$147.915
10
$27.7343
$277.343
25
$25.88522
$647.1305
50
$25.42314
$1271.157
100
$24.96087
$2496.087
250
$24.59113
$6147.7825
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Area (L x W) | 37.2in² (240cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Plastic, Polycarbonate |
| Material Flammability Rating | UL94 5VA |
| Size / Dimension | 7.874" L x 4.724" W (200.00mm x 119.99mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.98 lb (444.52 g) |
| Ratings | IP68, NEMA 4,4X,12,13, UL-508 |
| Thickness | 0.118" (3.00mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | 1554 |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Container Type | Box |
| Features | Card Guides, PCB Supports, Watertight |
| Height | 3.543" (90.00mm) |
| Package | Bag |
| Base Product Number | 1554 |