Hammond Manufacturing
제품 번호:
1555NF42GY
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOX ABS GRAY 4.723"L X 4.723"W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$16.8245
$16.8245
5
$15.8878
$79.439
10
$14.953
$149.53
25
$14.0182
$350.455
50
$13.08378
$654.189
100
$12.85008
$1285.008
250
$12.616456
$3154.114
500
$12.429553
$6214.7765
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Area (L x W) | 22.3in² (144cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Plastic, ABS |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Size / Dimension | 4.723" L x 4.723" W (119.96mm x 119.96mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Ratings | IP67, NEMA 4,4X,12,13 |
| Thickness | 0.157" (4.00mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | 1555F |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Container Type | Box |
| Features | Mounting Flange, PCB Supports, Watertight |
| Height | 2.441" (62.00mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1555 |