HellermannTyton
제품 번호:
156-02355
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL CLIP/CLIP ASSY C-TYPE BLACK
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.76
$0.76
10
$0.64125
$6.4125
25
$0.6156
$15.39
50
$0.6023
$30.115
100
$0.576175
$57.6175
250
$0.523792
$130.948
500
$0.471428
$235.714
1000
$0.419045
$419.045
2500
$0.379762
$949.405
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Color | Black |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Halogen Free |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Mounting Type | - |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Open |
| Series | MOC |
| Screw Size | - |
| Type | Clip, C-Type |
| Panel Thickness | - |
| Length | 1.940" (49.28mm) |
| Mfr | HellermannTyton |
| Features | Heat Stabilized, Impact Modified, UV Stabilized |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Height | 1.010" (25.65mm) |
| Package | Bulk |
| Width | - |
| Adhesive | - |
| Material Thickness | - |
| Opening Size | 0.550" ~ 0.720" (13.97mm ~ 18.29mm) |
| Base Product Number | 156-02 |