Littelfuse Inc.
제품 번호:
156.5611.6111
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FUSE STRIP 120A 36VDC BOLT MOUNT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$9.196
$9.196
5
$8.8654
$44.327
10
$8.5367
$85.367
50
$6.56659
$328.3295
100
$5.58163
$558.163
250
$5.25331
$1313.3275
500
$4.596632
$2298.316
1000
$4.432472
$4432.472
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Applications | Lift Trucks |
| Response Time | - |
| Approval Agency | - |
| Current Rating (Amps) | 120A |
| Fuse Type | Fuse Strip |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | - |
| Mounting Type | Bolt Mount |
| Size / Dimension | 1.614" L x 0.551" W x 0.256" H (41.00mm x 14.00mm x 6.50mm) |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Voltage Rating - DC | 36 VDC |
| Package / Case | Metal Strip |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Features | Indicating |
| Class | - |
| Package | Bulk |