Phoenix Contact
제품 번호:
1581065
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
INSERT 6POS+1GND SCREW T-BOX
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Number of Positions | 6+Ground |
| Voltage Rating | 600V |
| Termination Style | Screw |
| Size | B6 |
| Housing Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Color | Gray |
| Current Rating (Amps) | 25A |
| Contact Finish | Silver |
| Contact Type | - |
| Gender | - |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Obsolete |
| Series | DUPLICON |
| Connector Type | Insert |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Contact Material | Copper |
| Package | Bulk |