Hammond Manufacturing
제품 번호:
1581T4
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
POWER STRIP 10" 10A 230VAC 4OUT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$60.0495
$60.0495
5
$58.2293
$291.1465
10
$55.5009
$555.009
25
$54.5908
$1364.77
50
$52.77098
$2638.549
100
$48.40383
$4840.383
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Connector - AC Output | IEC 320-C13 |
| Housing Material | Aluminum and Steel |
| Approval Agency | CE, CSA, cULus, TUV-GS |
| Current - Max | 10A |
| Mounting Type | Bench, Wall |
| Product Status | Active |
| Weight | 1.2 lbs (544.3 g) |
| Series | 1581 |
| Type | Outlet Strip |
| Overload Protection | Circuit Breaker(s) |
| Region Utilized | International |
| Energy | - |
| AC Outlets | 4 |
| Cord Length | Without Cord |
| Connector - AC Input | IEC 320-C14 |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Media Lines Protected | - |
| Voltage - Input | 230V |