Hammond Manufacturing
제품 번호:
1584T6DH
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
POWER STRIP HOSPITAL GRADE 6O
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$101.0325
$101.0325
5
$96.2958
$481.479
10
$94.7169
$947.169
25
$91.55986
$2288.9965
50
$83.98247
$4199.1235
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Connector - AC Output | NEMA 5-15R |
| Housing Material | Aluminum and Steel |
| Approval Agency | CSA, TUVus |
| Current - Max | 15A |
| Mounting Type | Bench, Wall |
| Product Status | Active |
| Weight | 3.3 lbs (1.5 kg) |
| Series | 1584H |
| Type | Outlet Strip |
| Overload Protection | Circuit Breaker(s) |
| Region Utilized | North America |
| Energy | - |
| AC Outlets | 6 |
| Cord Length | 12' (3.66m) |
| Connector - AC Input | NEMA 5-15P |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Media Lines Protected | - |
| Voltage - Input | 120V |
| Base Product Number | 1584T6 |