Phoenix Contact
제품 번호:
1586264
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
INSERT FEMALE 2POS+1GND SCREW
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$50.996
$50.996
10
$46.9167
$469.167
50
$43.34698
$2167.349
100
$41.307045
$4130.7045
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 2+Ground |
| Voltage Rating | 600V |
| Termination Style | Screw |
| Size | D7 |
| Housing Material | Polycarbonate (PC) |
| Color | - |
| Current Rating (Amps) | 28A |
| Contact Finish | Silver |
| Contact Type | - |
| Gender | Female |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | HEAVYCON® HS2 |
| Connector Type | Insert |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Package | Bulk |