Hammond Manufacturing
제품 번호:
1590DDF
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOX ALUM UNPTD 7.402"L X 4.724"W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$28.7565
$28.7565
5
$27.0655
$135.3275
10
$25.37355
$253.7355
25
$23.68236
$592.059
50
$23.25942
$1162.971
100
$22.836575
$2283.6575
250
$22.498242
$5624.5605
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Area (L x W) | 35.0in² (226cm²) |
| Color | Unpainted |
| Material | Metal, Aluminum |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 7.402" L x 4.724" W (188.01mm x 119.99mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.994 lb (450.87 g) |
| Ratings | IP54 |
| Thickness | 0.080" (2.03mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | 1590F |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Container Type | Box |
| Features | EMI Shielded, Mounting Flange |
| Height | 1.525" (38.74mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1590 |