Hammond Manufacturing
제품 번호:
1590EE
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOX ALUM UNPTD 7.882"L X 4.732"W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$23.9115
$23.9115
5
$22.5055
$112.5275
10
$21.0995
$210.995
25
$19.69274
$492.3185
50
$19.34105
$967.0525
100
$18.989455
$1898.9455
250
$18.708122
$4677.0305
500
$18.286151
$9143.0755
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Area (L x W) | 37.3in² (241cm²) |
| Color | Unpainted |
| Material | Metal, Aluminum |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 7.882" L x 4.732" W (200.20mm x 120.19mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Ratings | IP54 |
| Thickness | 0.089" (2.26mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | 1590 |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Container Type | Box |
| Features | EMI Shielded |
| Height | 3.327" (84.51mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1590 |