Hammond Manufacturing
제품 번호:
1590H
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOX ALUM UNPTD 2.067"L X 1.496"W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.3125
$8.3125
5
$7.6855
$38.4275
10
$7.06325
$70.6325
25
$6.64734
$166.1835
50
$6.232
$311.6
100
$5.81647
$581.647
250
$5.712616
$1428.154
500
$5.608762
$2804.381
1000
$5.525666
$5525.666
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Area (L x W) | 3.08in² (19.9cm²) |
| Color | Unpainted |
| Material | Metal, Aluminum |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 2.067" L x 1.496" W (52.50mm x 38.00mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.125 lb (56.7 g) |
| Ratings | IP54 |
| Thickness | 0.080" (2.03mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | 1590 |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Container Type | Box |
| Features | EMI Shielded |
| Height | 1.220" (30.99mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1590 |