Hammond Manufacturing
제품 번호:
1590R1FL
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOX ALUM UNPTD 7.559"L X 4.380"W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$26.068
$26.068
5
$24.5328
$122.664
10
$22.9995
$229.995
25
$21.46582
$536.6455
50
$21.08259
$1054.1295
100
$20.699265
$2069.9265
250
$20.392624
$5098.156
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Area (L x W) | 33.1in² (214cm²) |
| Color | Unpainted |
| Material | Metal, Aluminum |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 7.559" L x 4.380" W (192.00mm x 111.25mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.063 lb (28.58 g) |
| Ratings | IP54 |
| Thickness | 0.080" (2.03mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | 1590FL |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Container Type | Box |
| Features | - |
| Height | 2.392" (60.76mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1590 |