Hammond Manufacturing
제품 번호:
1590TRPCPR
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOX ALUM PURP 5.946"L X 3.740"W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$16.7865
$16.7865
5
$15.8555
$79.2775
10
$14.9226
$149.226
25
$13.98932
$349.733
50
$13.0568
$652.84
100
$12.82367
$1282.367
250
$12.59054
$3147.635
500
$12.404036
$6202.018
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Area (L x W) | 20.1in² (130cm²) |
| Color | Purple |
| Material | Metal, Aluminum |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 5.946" L x 3.740" W (151.03mm x 95.00mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Ratings | IP54 |
| Thickness | 0.079" (2.01mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | 1590TRP |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Container Type | Stomp Box |
| Features | EMI Shielded |
| Height | 1.535" (38.99mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1590 |