Hammond Manufacturing
제품 번호:
1590WBSF
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOX ALUM UNPTD 4.409"L X 2.382"W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$22.2015
$22.2015
5
$20.8943
$104.4715
10
$19.58805
$195.8805
25
$18.28218
$457.0545
50
$17.95576
$897.788
100
$17.62934
$1762.934
250
$17.368204
$4342.051
500
$16.976424
$8488.212
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Area (L x W) | 10.4in² (67cm²) |
| Color | Unpainted |
| Material | Metal, Aluminum |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 4.409" L x 2.382" W (111.99mm x 60.50mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Ratings | IP65 |
| Thickness | 0.079" (2.01mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | 1590WF |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Container Type | Box |
| Features | Mounting Flange, Watertight |
| Height | 1.713" (43.51mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1590 |