Hammond Manufacturing
제품 번호:
1590WKBK
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOX ALUM BLACK 4.921"L X 4.921"W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$29.8965
$29.8965
5
$28.1409
$140.7045
10
$26.3815
$263.815
25
$24.62286
$615.5715
50
$24.18301
$1209.1505
100
$23.74335
$2374.335
250
$23.391546
$5847.8865
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Area (L x W) | 24.2in² (156cm²) |
| Color | Black |
| Material | Metal, Aluminum |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 4.921" L x 4.921" W (124.99mm x 124.99mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.994 lb (450.87 g) |
| Ratings | IP65 |
| Thickness | 0.080" (2.03mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | 1590W |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Container Type | Box |
| Features | Watertight |
| Height | 3.110" (79.00mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1590 |