Hammond Manufacturing
제품 번호:
1590ZGRP233
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOX FIBERGLASS GRY 9.87"LX7.87"W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$89.0625
$89.0625
5
$83.1231
$415.6155
10
$81.6392
$816.392
25
$80.15454
$2003.8635
50
$78.96723
$3948.3615
100
$77.18598
$7718.598
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Area (L x W) | 77.7in² (501cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Fiberglass/Polyester |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 9.873" L x 7.874" W (250.77mm x 200.00mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 3.8 lbs (1.7 kg) |
| Ratings | IP66, NEMA 4,4X |
| Thickness | 0.213" (5.41mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | 1590ZGRP |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Container Type | Box |
| Features | Watertight |
| Height | 4.528" (115.01mm) |
| Package | Bag |
| Base Product Number | 1590 |