Hammond Manufacturing
제품 번호:
1591REBK
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOX ABS BLACK 7.480"L X 4.331"W
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Area (L x W) | 32.4in² (209cm²) |
| Color | Black |
| Material | Plastic, ABS |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Size / Dimension | 7.480" L x 4.331" W (189.99mm x 110.01mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.572 lb (259.45 g) |
| Ratings | IP54 |
| Thickness | 0.079" (2.01mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | 1591 |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Container Type | Box |
| Features | Card Guides, Flame Retardant |
| Height | 2.386" (60.60mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1591 |