Hammond Manufacturing
제품 번호:
1591SF2GY
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOX ABS GRAY 4.322"L X 3.236"W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$12.388
$12.388
5
$11.6945
$58.4725
10
$11.00765
$110.0765
25
$10.31928
$257.982
50
$9.63148
$481.574
100
$9.459435
$945.9435
250
$9.287466
$2321.8665
500
$9.149887
$4574.9435
1000
$8.9435
$8943.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Area (L x W) | 14.0in² (90cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Plastic, ABS |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Size / Dimension | 4.322" L x 3.236" W (109.78mm x 82.19mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.15 lb (68.04 g) |
| Ratings | IP54 |
| Thickness | 0.079" (2.01mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | 1591F2 |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Container Type | Box |
| Features | Card Guides, Flame Retardant, Mounting Flange |
| Height | 1.791" (45.49mm) |
| Package | Bag |
| Base Product Number | 1591 |