Hammond Manufacturing
제품 번호:
1593QGY
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOX ABS GRAY 4.409"L X 2.618"W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.099
$6.099
5
$5.6449
$28.2245
10
$5.187
$51.87
25
$4.88186
$122.0465
50
$4.57672
$228.836
100
$4.271675
$427.1675
250
$4.195428
$1048.857
500
$4.119124
$2059.562
1000
$4.058106
$4058.106
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Area (L x W) | 11.5in² (74cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Plastic, ABS |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Size / Dimension | 4.409" L x 2.618" W (111.99mm x 66.50mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.156 lb (70.76 g) |
| Ratings | - |
| Thickness | - |
| Design | Hand Held, End Panel and Cover |
| Series | 1593 |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Container Type | Box |
| Features | Battery Door, PCB Supports |
| Height | 1.102" (27.99mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1593 |