Hammond Manufacturing
제품 번호:
1594RFIABK
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOX ABS BLACK 2.205"L X 2.205"W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$16.169
$16.169
5
$15.2684
$76.342
10
$14.3697
$143.697
25
$13.47138
$336.7845
50
$12.57325
$628.6625
100
$12.348765
$1234.8765
250
$12.124242
$3031.0605
500
$11.944616
$5972.308
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Area (L x W) | 4.86in² (31.4cm²) |
| Color | Black |
| Material | Plastic, ABS |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Size / Dimension | 2.205" L x 2.205" W (56.00mm x 56.00mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.5 lb (226.8 g) |
| Ratings | IP54 |
| Thickness | 0.130" (3.30mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | 1594RFI |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Container Type | Box |
| Features | EMI Shielded, Flame Retardant |
| Height | 1.578" (40.08mm) |
| Package | Bag |
| Base Product Number | 1594 |