Weidmüller
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.496
$3.496
10
$2.66285
$26.6285
25
$2.49432
$62.358
50
$2.2173
$110.865
100
$2.16904
$216.904
250
$2.000358
$500.0895
500
$1.807546
$903.773
1000
$1.602698
$1602.698
5000
$1.506292
$7531.46
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Positions Per Level | 4 |
| Color | Orange |
| Front Panel Wire Connection | Header, Male Pins |
| Panel Mount Type | Screw Mount - Front Flange |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Number of Levels | 1 |
| Current - UL | 15 A |
| Series | Omnimate SLDF |
| Panel Thickness | - |
| Voltage - UL | 300 V |
| Mfr | Weidmüller |
| Pitch | 0.200" (5.08mm) |
| Features | Lock Opening |
| Package | Bulk |
| Width | 1.574" (39.98mm) |
| Rear Panel Wire Connection | Quick Connect - 0.110" (2.80mm), Solder Eyelet |