Hammond Manufacturing
제품 번호:
159ZJ
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FIXED IND 10MH 5A 160 MOHM CHASS
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$32.414
$32.414
10
$31.2987
$312.987
25
$29.73386
$743.3465
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | - |
| Current - Saturation (Isat) | - |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 2.630" (66.80mm) |
| Tolerance | ±15% |
| Current Rating (Amps) | 5 A |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 4.030" L x 2.250" W (102.36mm x 57.15mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| DC Resistance (DCR) | 160mOhm |
| Ratings | - |
| Series | 159 |
| Inductance | 10 mH |
| Type | - |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Package | Bulk |
| Material - Core | - |
| Base Product Number | 159Z |