TE Connectivity Corcom Filters
제품 번호:
15DCF10
패키지:
-
배치:
-
설명:
LINE FILTER 80VDC 15A CHASS MNT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$103.2935
$103.2935
10
$99.85165
$998.5165
25
$96.40866
$2410.2165
50
$92.96548
$4648.274
100
$84.35753
$8435.753
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -10°C ~ 55°C |
| Applications | General Purpose |
| Frequency - Operating | - |
| Configuration | Single Stage |
| Termination Style | Threaded Post (8-32) |
| Approval Agency | CSA, TUV, UR |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Inductance | 451µH |
| Series | DC |
| Mfr | TE Connectivity Corcom Filters |
| Filter Type | DC |
| Package | Bulk |
| Voltage - Rated AC | - |
| Current | 15 A |
| Voltage - Rated DC | 80V |
| Base Product Number | 15DC |