15DYS851-480105G-K
Ideal Power Ltd.
제품 번호:
15DYS851-480105G-K
제조업체:
Ideal Power Ltd.
설명:
EXTERNAL POWER SUPPLY
사용자 가이드
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization Positive Center
Input Type Multi-Blade (Included)
Applications Medical
Form Wall Mount
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Approval Agency CE, C-Tick, cULus, FCC, TUV, UKCA
Input Connector Multi-Blade (Included)
Size / Dimension 3.31" L x 2.09" W x 1.50" H (84.0mm x 53.0mm x 38.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 1.05A
Weight -
Series 15DYS851 (51W)
Power (Watts) 50 W
No Load Power Consumption -
Region Utilized International
Cord Length 59" (1.50m)
Efficiency Level VI
Standard Number 60601-1
Voltage - Output 48V
Mfr Ideal Power Ltd.
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC