Signal Transformer
제품 번호:
16-1
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
PWR XFMR LAMINATED 16VA CHAS MT
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Center Tap | Yes |
| Termination Style | Solder, Quick Connect |
| Secondary Winding(s) | Single, Multiple Taps |
| Height - Seated (Max) | 58.70mm |
| Voltage - Isolation | 1500Vrms |
| Voltage - Primary | 105V, 115V, 125V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 73.00mm L x 50.80mm W |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | Parallel 2A, Series 1A |
| Weight | 1.2 lbs (544.3 g) |
| Primary Winding(s) | Single, Multiple Taps |
| Series | - |
| Type | Laminated Core |
| Power - Max | 16VA |
| Mfr | Signal Transformer |
| Voltage - Secondary (Full Load) | Parallel 8V, Series 16V |
| Package | Box |