Weidmüller
제품 번호:
1607140000
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
TERM BLOCK HDR 12POS 90DEG 3.5MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.472
$5.472
10
$4.1705
$41.705
25
$3.90678
$97.6695
50
$3.47263
$173.6315
100
$3.397105
$339.7105
250
$3.13291
$783.2275
500
$2.830943
$1415.4715
1000
$2.510109
$2510.109
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation Height | 0.295" (7.50mm) |
| Contact Tail Length | 0.126" (3.20mm) |
| Ingress Protection | IP10 |
| Housing Material | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Header Orientation | 90°, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Contact Mating Finish | Tin |
| Number of Levels | 1 |
| Current - UL | 10 A |
| Screw Size | - |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | Weidmüller |
| Plug Wire Entry | - |
| Features | Mating and Mounting Flange |
| Wire Gauge or Range - mm² | - |
| Voltage - IEC | 320 V |
| Wire Gauge or Range - AWG | - |
| Operating Temperature | -50°C ~ 100°C |
| Positions Per Level | 12 |
| Number of Positions | 12 |
| Torque - Screw | - |
| Termination Style | Solder |
| Color | Orange |
| Wire Strip Length | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current - IEC | 17A |
| Series | Omnimate SL |
| Type | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) |
| Voltage - UL | 300 V |
| Pitch | 0.138" (3.50mm) |
| Package | Bulk |