Weidmüller
제품 번호:
1621820000
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
TERM BLOCK HDR 20POS VERT 3.5MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.0585
$7.0585
10
$5.5632
$55.632
25
$5.2915
$132.2875
50
$4.80301
$240.1505
100
$4.61301
$461.301
250
$4.070332
$1017.583
500
$3.798993
$1899.4965
1000
$3.527635
$3527.635
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation Height | 0.437" (11.10mm) |
| Contact Tail Length | 0.126" (3.20mm) |
| Ingress Protection | IP10 |
| Housing Material | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Header Orientation | Vertical |
| Product Status | Active |
| Contact Mating Finish | Tin |
| Number of Levels | 1 |
| Current - UL | 10 A |
| Screw Size | - |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | Weidmüller |
| Plug Wire Entry | - |
| Features | - |
| Wire Gauge or Range - mm² | - |
| Voltage - IEC | 320 V |
| Wire Gauge or Range - AWG | - |
| Operating Temperature | -50°C ~ 100°C |
| Positions Per Level | 20 |
| Number of Positions | 20 |
| Torque - Screw | - |
| Termination Style | Solder |
| Color | Orange |
| Wire Strip Length | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current - IEC | 17A |
| Series | Omnimate SL |
| Type | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) |
| Voltage - UL | 300 V |
| Pitch | 0.138" (3.50mm) |
| Package | Bulk |