TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
1645498-2
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN PLUG BLADE PWR 4POS PCB
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.726
$6.726
10
$5.8596
$58.596
100
$5.212175
$521.2175
500
$4.872949
$2436.4745
1000
$4.348634
$4348.634
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | - |
| Number of Positions | 4 |
| Voltage Rating | 250V |
| Color | Natural |
| Contact Finish Thickness | 50.0µin (1.27µm) |
| Current Rating (Amps) | - |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Press-Fit |
| Connector Usage | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | UPM (Universal Power Modules) |
| Number of Columns | - |
| Connector Style | Blade Power |
| Connector Type | Plug, Male Blades |
| Pitch | 0.118" (3.00mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Number of Positions Loaded | All |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Layout, Typical | 4 Power |
| Base Product Number | 1645498 |