Phoenix Contact
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$21.4795
$21.4795
10
$19.76095
$197.6095
50
$18.25767
$912.8835
100
$17.39849
$1739.849
250
$16.324496
$4081.124
500
$14.949732
$7474.866
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 16 |
| Voltage Rating | 600V |
| Termination Style | Screw |
| Size | B16 |
| Housing Material | Polycarbonate (PC), Glass Filled |
| Color | - |
| Current Rating (Amps) | 16A |
| Contact Finish | Silver |
| Contact Type | - |
| Gender | Male |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | HEAVYCON® B16 |
| Connector Type | Insert |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Package | Bulk |