TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
165008
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN SPADE TERM 16-22AWG M4 RED
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.3135
$0.3135
10
$0.27265
$2.7265
25
$0.27208
$6.802
50
$0.26847
$13.4235
100
$0.24814
$24.814
250
$0.203908
$50.977
500
$0.192584
$96.292
1000
$0.178999
$178.999
2500
$0.173328
$433.32
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation | Insulated |
| Color | Red |
| Width - Outer Edges | 0.280" (7.11mm) |
| Terminal Type | Standard |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Length - Ring Center to Termination | 0.248" (6.30mm) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 16-22 AWG |
| Stud/Tab Size | M4 Stud |
| Series | Plasti-Grip |
| Length - Overall | 0.831" (21.10mm) |
| Insulation Diameter | 0.106" ~ 0.142" (2.69mm ~ 3.61mm) |
| Contact Material | Copper |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Tongue Inside Opening | 0.169" (4.29mm) |
| Features | - |
| Material - Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Package | Bulk |
| Length - Termination | 0.386" (9.80mm) |
| Base Product Number | 1650 |