TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
165616-5
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN QC RCPT 13.5-15.5AWG 0.110
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.513
$0.513
10
$0.47785
$4.7785
25
$0.47614
$11.9035
50
$0.46398
$23.199
100
$0.397955
$39.7955
250
$0.360012
$90.003
500
$0.340005
$170.0025
1000
$0.297996
$297.996
2500
$0.293996
$734.99
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation | Non-Mating End Insulated |
| Tab Width | 0.110" (2.79mm) |
| Tab Length | 0.248" (6.30mm) |
| Tab Thickness | 0.020" (0.51mm) |
| Color | Blue |
| Terminal Type | Standard |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 13.5-15.5 AWG |
| Series | Faston, PIDG |
| Length - Overall | 0.780" (19.81mm) |
| Insulation Diameter | 0.169" (4.29mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 165616 |