Phoenix Contact
제품 번호:
1688395
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN D-SUB RCPT 9POS TERM BLK
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$30.305
$30.305
10
$27.87965
$278.7965
50
$25.75868
$1287.934
100
$24.54629
$2454.629
250
$23.031192
$5757.798
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Dielectric Material | Polybutylene Terephthalate (PBT), Polyester |
| Shell Material, Finish | - |
| Ingress Protection | IP20 |
| Voltage Rating | 60V |
| Current Rating (Amps) | 10A |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Type | Signal |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Backset Spacing | - |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Features | - |
| Shell Size, Connector Layout | 1 (DE, E) |
| Operating Temperature | -20°C ~ 80°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 9 |
| Color | - |
| Contact Finish Thickness | - |
| Termination | Terminal Block |
| Flange Feature | Housing/Shell (Unthreaded) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Contact Form | - |
| Series | PLUSCON |
| Connector Style | D-Sub |
| Package | Bulk |